Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

En Ucuz ve Kaliteli Teraziler

 

Her kullanımda teknolojinin sunduğu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlayan terazi çeşitleri, günden güne daha farklı özellikler eklenerek geliştiriliyor. Hassasiyeti arttırılarak maksimum performans sunan ürünler, hata payı olmaksızın ölçüm yapmanıza olanak tanıyor. Basit ve anlaşılır şekilde tasarlanan tuş takımı ve göstergeler kolay kullanım sağlarken, işinizin verimini arttırmak konusunda da fayda sağlıyor.

Birbirinden farklı çok sayıda terazi çeşidi bulunuyor. Kullanacağınız alana göre farklı seçimler yapabileceğiniz ürün çeşitleri gerek mutfağınızda, gerekse iş yerinizde en büyük yardımcınız oluyor. Farklı ölçüm kapasiteleri bulunan ürünler, en basit mutfak işlerinizden en detaylı ölçüm ve fiyatlandırma işlerinize kadar birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz çeşitler barındırıyor.


Terazi Fiyatları
 

Teraziler tür, kullanım alanı ve kapasitesi bakımından farklılık gösteriyor. Klasik ibreli terazilerden barkod yazma özellikli, hafızalı ve dijital ekranlı terazilere, 500g kapasiteli cep terazilerinden 600kg kapasiteli profesyonel kullanıma uygun basküllere kadar her çeşit ürün seçenekler arasında bulunuyor. Bu çeşitler her ihtiyaca uygun onlarca ürünü inceleme imkanı sunarken, farklı fiyatları ile de kullanıcılarına avantaj sağlıyor.

Marka, ağırlık kapasitesi, ağırlık gösterim şekli, ürün ebadı, kullanım amacı, barkod yazma ve LCD ekran seçenekleri gibi çeşitli fonksiyonları bulunan ürünler, fiyatları bakımından da farklılık gösteriyor. Tercihinize göre seçim yapabileceğiniz sayısız ürün çeşidi özel kullanım ya da iş yerleri için büyük ölçüde kolaylık sağlıyor.

Özel kullanım için tasarlanan cep tipi ürünler hassas ölçüm işlerinizde bir numaralı yardımcınız oluyor. Mutfak kullanımlarında her tarifte aynı lezzeti yakalamanıza imkan tanıyan cep terazileri, düşük gramajlı farklı materyaller için de kullanılabiliyor. Toz ürünler, gram ile satılabilen küçük boyutlu ürünler ve gıda malzemelerinin ölçümü için kullanılan cep terazileri hassas ölçümleri daima doğru sonuçlar almanıza olanak tanıyor.

Ürün çeşitlerinde kullanılan güç kaynakları da farklı özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Pil, akü ve şarj gibi çeşitli güç özellikleri bulunan ürünler kullanım süresi bakımından da farklı seçenekler barındırıyor. Özellikle iş amaçlı kullanımlarda tercih sebebi olan ve tasarruf sağlayan yüksek kullanım süreleri ürünlerin ekran, fonksiyon ve güç tasarrufu gibi özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.


Terazi Özellikleri
 

Market ve benzeri iş kollarında kullanılan ve entegre lcd ekranları bulunan dijital teraziler, cihaz üzerinde yapılan tüm ölçüm ve fiyatlandırmayı eş zamanlı olarak lcd ekranda görüntüleyerek satışta şeffaflık ve güven sağlıyor. Barkod sistemi ile çalışan işletmeler için büyük kolaylık sağlayan barkod yazma özellikli ürünler ise hızlı etiket yazıcıları, fiyat hafızası ve otomatik fiyatlandırma sistemleri sayesinde büyük ölçekli işletmelerde maksimum performans ve verim sağlıyor.

İşletmenin seçimine göre düzenlenebilen farklı etiket dizayn seçenekleri, etiket üzerine renkli logo basımı, net baskı kalitesi, kablolu ya da kablosuz kullanım imkanı, LCD ekranda yürüyen mesaj yayını, farklı şubeler arasında uzaktan erişim ve belirli zaman aralıklarıyla rapor alabilme imkanı tanıyan nitelikli cihazlar kullanıcıların iş yaşantısını kolaylaştırarak başarıyı yakalamalarına imkan tanıyor. Arka ofis yazılımlarına uyumluluğu ile de iş yerinde kontrolü kolaylaştıran cihazlar firmaların vazgeçilmezi oluyor.

Çeşitli ebatlarda satışa sunulan, kullanım alanınıza göre tercih edebileceğiniz baskül çeşitleri de seçenekler arasında bulunuyor. Yüksek ağırlık kapasiteleri ile dikkat çeken baskül çeşitleri sanayi ya da kargo şirketlerinin kullanımı için uygun ürünler sunuyor. Geniş LCD ekran ve detaylı tuş takımı gibi birçok özelliği bulunan ürünler dayanıklı malzeme ve büyük alt tablaları ile de dikkat çekiyor. Hacmen büyük olan ürün ya da kolilerin rahatça tartılmasını sağlayan basküller 80x90, 70x80 ve benzeri boyutlarda ürün seçenekleri sunuyor.

 
 L-D Bilişim Hizmetleri Kuruluşudur © Copyright 2016 - 2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.