Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yeni Ürünler

457,63 TL + KDV
KDV Dahil 540,00 TL
550,00 TL + KDV
KDV Dahil 649,00 TL
211,86 TL + KDV
KDV Dahil 250,00 TL
50,85 TL + KDV
KDV Dahil 60,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
550,00 TL + KDV
KDV Dahil 649,00 TL
457,63 TL + KDV
KDV Dahil 540,00 TL
228,81 TL + KDV
KDV Dahil 270,00 TL
211,86 TL + KDV
KDV Dahil 250,00 TL
144,07 TL + KDV
KDV Dahil 170,00 TL
55,08 TL + KDV
KDV Dahil 65,00 TL
720,34 TL + KDV
KDV Dahil 850,00 TL
127,12 TL + KDV
KDV Dahil 150,00 TL
50,85 TL + KDV
KDV Dahil 60,00 TL
Bu kategoride toplam 10 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

En Ucuz ve Kaliteli Yazar Kasalar

 

Her iş yerinde kullanılan ödeme kaydedici cihazlar günümüzdeki teknolojik gelişimlerle birlikte her an ilerleme kaydediyor. Yaygın olarak kullanılan ve iş yerleri için birçok sorunu ortadan kaldıran yeni nesil yazar kasalar, standart yazar kasa ile pos cihazı işletim sistemini birleştirerek sunduğu yepyeni teknoloji ile kolay kullanım sağlıyor. Bu cihazlar iş yerine yapılan nakit ödemeler için fiş kesme imkanı sağlarken aynı zamanda kredi ve banka kartı ile yapılan ödemeler için birden fazla pos makinesi kullanımına ihtiyaç duyulmadan tek bir cihazda işlem yapılmasını da sağlıyor.

Her banka için farklı pos makinesi kullanmak, ödemeleri standart yazar kasaya kaydederek ikinci bir fiş çıktısı almak gibi sorunları ortadan kaldıran yeni nesil yazar kasa sistemleri, hem çalışanlar hem de müşteriler için büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlıyor. Maliye Bakanlığı tarafından yapılan yasal düzenlemelerin ardından kısa sürede yaygınlaşan yazar kasa pos kullanımı iş yerlerinde karışıklığı ortadan kaldırırken, tek cihaz üzerinden yapılan gün sonu ve aylık rapor çıktıları sayesinde veri saklama işlemini de kolaylaştırıyor.


Yazar Kasa Fiyatları
 

Tek cihaz üzerinden birçok işlem gerçekleştirerek çalışma hayatınızda kolaylık sağlayacak olan bu cihazlar günümüzde tüm işletmeler tarafından kullanılıyor. Sunduğu teknoloji ile dünya standartlarına öncülük yapan ödeme kaydedici cihazlar farklı eklentiler ile de kullanım imkanı sağlıyor. Yazar kasaların üzerinde bulunan USB girişleri çekmece ve barkod okuyucu kullanımını da mümkün kılıyor. Özellikle perakende satış alanında gözle görülür kolaylıklar sağlayan cihazlar iş yoğunluğu sebebiyle oluşabilecek hataları da büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

Cihazların fiş kesim hızı da işlem sırasında harcayacağınız vakti minimize ediyor. Hızlı işlem alabilmeniz için geliştirilen cihazlar en kısa sürede ödeme işleminin belgelenmesini sağlıyor. X raporu, Z raporu ve mali hafıza raporu gibi detaylı dökümanları da seri şekilde yazabilen cihazlar, ihtiyacınız olan tüm işlemleri rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor. Veri saklama işlemlerinizi kolaylaştıran yazar kasaların, 20 yıla kadar Z rapor kaydı saklama hafızası bulunuyor. Farklı hafıza özellikleri bulunan cihazlar arttırılabilir hafızaları sayesinde tüm verilerinizi depolama avantajı sunuyor.

Geçmişe dönük işlemleri görüntüleyebilmeniz için EKÜ rapor ekranı, bu işlemleri belgeleyebilmeniz için fiş ya da Z raporu kopyası almanıza olanak tanıyor. İşyerleri için sağladığı sayısız kolaylığın yanı sıra hafızası ile çalışma hayatınızda hataya yer bırakmayan cihazlar, işveren ve işletmecilerin kontrol ve raporlama gibi işlemlerini de kolaylaştırıyor. Kasalarda bulunan akıllı işlemciler işletme bilgilerinizi gizli tutabilmeniz için maksimum güvenlik önlemi ile koruma altına alıyor.


Yazar Kasa Özellikleri
 

Cihazların üzerinde ödeme seçenekleri, ara toplam ve kredi kartı uygulama tuşları gibi farklı fonksiyonlar bulunuyor. Cihazlarda bulunan entegre ekranlar basit ve anlaşılır bir menü sunarken, geniş tuş takımı ve deformasyonu engelleyen kaliteli tuş malzemesi sayesinde çalışanlar için fayda sağlıyor.

Birçok banka kartı ile yapacağınız işlemler yeni nesil yazar kasa cihazlar ile kolaylaşıyor. Manyetik okuyucu, çip okuyucu ve temassız işlem gibi özellikleri bulunan cihazlar her kullanım şekline uyumlu olma özelliği taşıyor. Ebatları ve hafifliği sayesinde taşınabilir özelliği bulunan ödeme kaydediciler müşterilerinizin rahatça ödeme yapabilmesini sağlayarak hizmet kalitenizi arttırıyor.

Yeni nesil yazar kasalar farklı yazar kasa ve pos rulosu kullanımına gerek kalmaksızın cihaza yerleştirebileceğiniz tek bir rulo üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Termal özellikli kasa ruloları kaliteli kağıtları sayesinde zaman içinde fişlerde oluşabilecek silinme ya da renk değişimi gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Çoklu paketlerde bulabileceğiniz rulolar farklı adet ve fiyat seçenekleri ile ihtiyacınıza yönelik tercih imkanı sunuyor.

 
 L-D Bilişim Hizmetleri Kuruluşudur © Copyright 2016 - 2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.